assert(): Calling assert() with a string argument is deprecated in /home/swgroup/domains/bcorpdavines.pl/public_html/Ip/Internal/Revision.php:44 REGULAMIN

ZASADY KONKURSU

KONKURS „BĄDŹ NAJLEPSZY DLA ŚWIATA”

W Davines wierzymy, że równowaga między Pięknem a Zrównoważonym Rozwojem, którą określamy mianem „Zrównoważonego Piękna”, może poprawić jakość naszego życia i otaczającego nas świata.

A jak uczynić świat piękniejszym i lepszym miejscem do życia? Pomyśl, komu chciałbyś pomóc, i zrób to. W ten sposób pomożesz osobie, która naprawdę tej pomocy potrzebuje. Opisz, co chciałbyś zrobić, a opis swojego projektu zgłoś do konkursu „BĄDŹ NAJLEPSZY DLA ŚWIATA”. Davines sfinansuje trzy zwycięskie projekty. UWAGA: Konkurs jest kierowany do klientów salonów fryzjerskich współpracujących z Davines przed dniem 1.12.2017r.

Kiedy i gdzie aplikować?

Od 1 grudnia 2017 do 31 stycznia 2018

zgłoś swoją propozycję jak chciałabyś/chciałbyś pomóc potrzebującym. Projekt możesz zgłosić przez stronę

www.bcorpdavines.pl

Jakie projekty możesz zgłosić do konkursu?

ludzie

Pomagamy osobom:

 Możesz sobie postawić za cel poprawienie czyjegoś życia: przygotowanie paczki świątecznej, zakup akcesoriów, które pomogą choremu, czy nawet remont pokoju osoby, która żyje w biedzie…

Planeta

Pomagamy NATURZE: 

Może to być też projekt nakierowany na stworzenie nowych lub wzbogacenie istniejących terenów zielonych w mieście albo pomoc bezdomnym zwierzętom czy zwierzętom w schroniskach.

SPOŁECZEŃSTWO

  Pomagamy społecznościom: 

A jeśli będziesz chciała/chciał zrealizować projekt mający na celu dobro społeczności/miasta, w którym żyjesz? To również jest możliwe. Wyobraźmy sobie, że w twoim mieście jest zaniedbana przestrzeń, wymagająca posprzątania i odrestaurowania, aby można w niej miło spędzać czas. Czemu by tej przestrzeni nie przywrócić mieszkańcom?

A może myślisz o realizacji kampanii, mającej na celu zwrócenie uwagi mieszkańców dzielnicy/miasteczka na ważny problem np. związany z ochroną środowiska? Ogranicza cię tu tylko wyobraźnia… czasem także urzędowe formalności, więc najlepiej wybierz taką formę pomocy, aby te formalności nie były przeszkodą.