W naszej codziennej pracy kierujemy się takimi wartościami, jak: etyka w działaniu, dbanie o środowisko i dobro innych, wspieranie lokalnych społeczności, ciekawość świata, dobry gust i estetyka.

Pochodzimy z Włoch, z Parmy. Nasze kosmetyki to profesjonalne produkty do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów, dostępne w wyselekcjonowanych salonach fryzjerskich.

Nasz dyrektor artystyczny Angelo Seminara każdego roku opracowuje kolekcje fryzur, które wybierają potem kobiety na całym świecie.

W formułach kosmetyków Davines znajdziecie ponad 75% składników pochodzenia naturalnego. Nasze kosmetyki są wolne od parabenów i siarczanów.

Papier, w który opakowane są nasze kosmetyki, pochodzi z celulozy kontrolowanych plantacji leśnych. Posiada certyfikat FSC. Wszędzie gdzie to możliwe korzystamy z materiałów z recyclingu.

Dbamy o osoby, które uprawiają rośliny, z których pozyskujemy składniki do naszych kosmetyków. Na przykład wykorzystujemy ekstrakty z pomidorów uprawianych przez Mario Di Latte do produkcji linii pielęgnacyjnej NOUNOU.

Dbamy o środowisko i czyste powietrze. Do dziś oszczędziliśmy ponad 8,4 tony plastiku i skompensowaliśmy 7114 ton CO2.

Naturalna i czysta energia odnawialna pochodząca ze słońca, wody i wiatru jest w sercu każdego produktu, który zjechał z naszej linii produkcyjnej.