ZASADY KONKURSU

KONKURS „BĄDŹ NAJLEPSZY DLA ŚWIATA”

W Davines wierzymy, że równowaga między Pięknem a Zrównoważonym Rozwojem, którą określamy mianem „Zrównoważonego Piękna”, może poprawić jakość naszego życia i otaczającego nas świata.

A jak uczynić świat piękniejszym i lepszym miejscem do życia? Pomyśl, komu chciałbyś pomóc, i zrób to. W ten sposób pomożesz osobie, która naprawdę tej pomocy potrzebuje. Opisz, co chciałbyś zrobić, a opis swojego projektu zgłoś do konkursu „BĄDŹ NAJLEPSZY DLA ŚWIATA”. Davines sfinansuje trzy zwycięskie projekty. UWAGA: Konkurs jest kierowany do klientów salonów fryzjerskich współpracujących z Davines przed dniem 1.12.2017r.

REGULAMIN

KIEDY I GDZIE APLIKOWAĆ?

Od 1 grudnia 2017 do 31 stycznia 2018

zgłoś swoją propozycję jak chciałabyś/chciałbyś pomóc potrzebującym. Projekt możesz zgłosić przez stronę

www.bcorpdavines.pl

FORMULARZ

JAKIE PROJEKTY MOŻESZ ZGŁOSIĆ DO KONKURSU?

LUDZIE

POMAGAMY OSOBOM:

MOŻESZ SOBIE POSTAWIĆ ZA CEL POPRAWIENIE CZYJEGOŚ ŻYCIA: PRZYGOTOWANIE PACZKI ŚWIĄTECZNEJ, ZAKUP AKCESORIÓW, KTÓRE POMOGĄ CHOREMU, CZY NAWET REMONT POKOJU OSOBY, KTÓRA ŻYJE W BIEDZIE…

PLANETA

POMAGAMY NATURZE:

MOŻE TO BYĆ TEŻ PROJEKT NAKIEROWANY NA STWORZENIE NOWYCH LUB WZBOGACENIE ISTNIEJĄCYCH TERENÓW ZIELONYCH W MIEŚCIE ALBO POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM CZY ZWIERZĘTOM W SCHRONISKACH.

SPOŁECZEŃSTWO

POMAGAMY SPOŁECZNOŚCIOM:

A JEŚLI BĘDZIESZ CHCIAŁA/CHCIAŁ ZREALIZOWAĆ PROJEKT MAJĄCY NA CELU DOBRO SPOŁECZNOŚCI/MIASTA, W KTÓRYM ŻYJESZ? TO RÓWNIEŻ JEST MOŻLIWE. WYOBRAŹMY SOBIE, ŻE W TWOIM MIEŚCIE JEST ZANIEDBANA PRZESTRZEŃ, WYMAGAJĄCA POSPRZĄTANIA I ODRESTAUROWANIA, ABY MOŻNA W NIEJ MIŁO SPĘDZAĆ CZAS. CZEMU BY TEJ PRZESTRZENI NIE PRZYWRÓCIĆ MIESZKAŃCOM?

A MOŻE MYŚLISZ O REALIZACJI KAMPANII, MAJĄCEJ NA CELU ZWRÓCENIE UWAGI MIESZKAŃCÓW DZIELNICY/MIASTECZKA NA WAŻNY PROBLEM NP. ZWIĄZANY Z OCHRONĄ ŚRODOWISKA? OGRANICZA CIĘ TU TYLKO WYOBRAŹNIA… CZASEM TAKŻE URZĘDOWE FORMALNOŚCI, WIĘC NAJLEPIEJ WYBIERZ TAKĄ FORMĘ POMOCY, ABY TE FORMALNOŚCI NIE BYŁY PRZESZKODĄ.